صادق بار

اصفهان شرکت حمل اثاثیه اصفهان sadeghbaresf


ر

موضوع اسباب کشی منزل در اصفهان
نویسنده زهرا قضائی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1540 کلمه
مدت زمان 15 دقیقه

1.باربری و اسباب کشی منزل در اصفهان چیست و #چگونه انجام میگیرد؟

باربری به حمل و جابجایی اسباب مورد نظر از مکانی به مکانی دیگر میگویند. شرکتی که مسئول انجام این کار است را شرکت باربری میگویند. صادق بار اصفهان از این دسته شرکت ها میباشد. باربری روش های مختلفی برای انجام دارد. به عنوان مثال باربری به صورت زمینی که با انواع وسایل نقلیه انجام میگیرد. از این موارد میتوان به وانت، خاور، کامیون و قطار اشاره کرد. علاوه بر روش زمینی، باربری به صورت هوایی و دریایی نیز انجام میپذیرد. از بین این موارد پر استفاده ترین راه حمل اثاثیه در شرکت حمل اثاثیه اصفهان، باربری به صورت زمینی است. این نوع باربری را اتوبار نیز مینامند.

از باربری زمینی برای اسباب کشی خانه و منزل استفاده میشود. برای اسباب کشی نیاز به افراد متخصص و با تجربه ای میباشد. این تخصص برای داشتن حداکثر ظرافت هنگام جعبه بندی و سپس جابجایی نیاز دارد. بدین منظور در sadeghbaresf از برای باربری از افراد توانا و آموزش دیده بهره میبریم. برای فهم بیشتر به شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان و شکل 2 شرکت حمل اثاثیه اصفهان مراجعه کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان

شکل 1 اسباب کشی منزل در اصفهان

شرکت حمل اثاثیه اصفهان

شکل 2 شرکت حمل اثاثیه اصفهان

2.شرایط انتخاب ماشین مناسب برای حمل #اسباب و اثاثیه!

برای اسباب کشی لازم است مواردی را در نظر بگیریم. مثلا تعداد کارتن ها و جعبه ها شده و وسیله نقلیه ای که برای حمل و نقل استفاده میشود. با توجه به نوع اسباب باید وسیله ای مناسب برای اسباب کشی منزل در اصفهان انتخاب کنیم. علاوه بر این، حجم و وزن بار و فاصله از مبدا تا مکان مورد نظر نیز مورد اهمیت است. مشتری بر اساس نیاز خود هر تعداد ماشین را میتواند در خواست نماید. با توجه به موارد گفته شده وسیله ای که برای اسباب کشی انتخاب میشود باید امکانات مناسبی داشته باشد. مثلا در برابر گرد و غبار و باران عایق باشد. برای این کار ماشین را با لایه ای محافظ و عایق آب سقف و روی وسایل را میپوشانند. همچنین با گذاشتن پتو بین وسایل از ضربه دیدن وسایل در شرکت حمل اثاثیه اصفهان جلوگیری میکنند.

از ماشین های با سقف عایق برای حمل اسباب خاص و حساس در برابر الودگی و آب باران استفاده میشود. وسایل منزل مانند فرش و موکت و یکسری مدارک و اسناد شرکتی و سازمانی با این ماشین ها حمل میشوند. این وسایل در برابر تغییرات اب و هوا و باران حساس اند و احتمال اسیب به آنها زیاد است. در اسباب کشی منزل در اصفهان برای حمل اسباب و وسایل از طرف شرکت و مسئول بابری به شما بیمه نامه داده میشود. این بیمه نامه برای دادن اطمینان به مشتری است. با این بیمه نامه شرکت صادق بار اصفهان در صورت بروز آسیب رسیدن به وسایل موظف به پرداخت خسارت میباشد.

همانطور که گفتیم برای اسباب کشی منزل در اصفهان نیاز به ماشینی مناسب میباشد. ماشین مورد نظر باید گنجایش و تحمل وزن وسایل را داشته باشد. برای همین مهم است که ماشین مورد نظر با وزن و حجم وسایل همخوانی داشته باشد.

برای باربری چند نوع ماشین وجود دارد که به چند مورد از آن ها اشاره میکنیم:

 1. ماشین سبک و کوچک مانند وانت
 2. ماشین نیمه سنگین مانند کامیون و خاور
 3. ماشین سنگین و بزرگ مانند تریلی

بر اساس شرایط و ویژگی های زکر شده در بالا، خودرو مناسب حمل وسایل را انتخاب میکنیم. برای بارهایی با وزن زیاد باید از ماشین های بزرگ استفاده شود تا بتواند وزن زیاد را تجمل کند. بالعکس در شرکت حمل اثاثیه اصفهان برای بار کم وزن از ماشین های سبک مانند وانت و نیسان استفاده میشود. استفاده از ماشین های سبک هزینه را کاهش و سرعت حمل باربرای اسباب کشی منزل در اصفهان را زیاد میکند. برای مشاهده تصاویر به شکل 3 صادق بار اصفهان و شکل 4 اسباب کشی منزل در شهر اصفهان مراجعه کنید.

0:00
0:00
صادق بار اصفهان

شکل 3 صادق بار اصفهان

sadeghbaresf

شکل 4 sadeghbaresf

همچنین استفاده از ماشین های سنگین در شهرهای شلوغ  پرجمعیت به علت ترافیک مشکل است. برای استفاده از ماشین سنگین باید در ساعات خلوت مانند ساعت های پایانی روز در شهر تردد نمود. همچنین با توجه به نوع بار در sadeghbaresf نیز ماشین حمل باید انتخاب شود. برای بارهای شکستنی، بارهای دارای مواد غذایی و گلدان و گیاهان لازم است ماشین مناسبی انتخاب شود. در حمل وسایل شکستنی و حساس بهتر است از ماشینی استفاده شود که بتواند از این گونه وسایل محافظت کند. بدین منظور در مسافت های طولانی به وسایل آسیب وارد نمیشود. همچنین حمل مواد غذایی فاسد شدنی در اسباب کشی منزل در اصفهان باید با ماشینی که یخچال دارد انجام شود.

وسایلی مانند تخت خواب، کمد، مبل و وسایلی با طول و عرض را باید با ماشین های بزرگ جابجا کرد. امکان جابجایی این وسایل با ماشین های سبک مثل وانت به تنهایی امکان پذیر نیست. زیرا بار کمی را در خود جای میدهند و تعداد دفعات بارزنی و رفت و امد را زیاد میکنند. این کار باعث اتلاف وقت و افزایش هزینه میشود. در شرکت حمل اثاثیه اصفهان علاوه بر حجم و وزن وسایل باید به تعداد آن نیز توجه نمایید. در هر خانه هرچه افراد بیشتری زندگی کنند وسایل بیشتری نیز خواهند داشت. بر اساس تعداد وسایل نیز باید ماشین مناسبی برای حمل انتخاب شود.

نکته دیگری که برای اسباب کشی باید به آن توجه کرد مسافت مبدا تا مقصد میباشد. اگر مسافت زیاد باشد از ماشینی استفاده شود که در برابر تغییرات آب و هوایی و عوامل طبیعی مقاوم باشد. این ماشین باید توانایی طی کردن مسیر طولانی و سالم رساندن بار به مقصد را داشته باشد.

5.وسایل مورد استفاده و #اهمیت داشتن راننده ای مجرب در شرکت حمل اثاثیه اصفهان!

برای حفظ سلامتی و جلوگیری از آسیب وسایل باید از بهترین ابزار جعبه بندی استفاده شود. از انواع متریال مورد استفاده برای جعبه بندی در هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان به شرح زیر میباشد:

 1. پلاستیک های حبابدار: این وسیله به عنوان ضربه گیر بین وسایل عمل میکند. این مورد بسیار کاربردی است و در تمام اسباب کشی ها استفاده میشود.
 2. چسب زدن وسایل و بسته ها: برای بسته بندی باید از چسبی با کیفیت استفاده شود تا بسته باز نشود. در غیر این صورت کارتن باز میشود و وسایل به بیرون میریزد و دچاد اسیب میشوند.
 3. جعبه و کارتن بسته بندی: در شرکت حمل اثاثیه اصفهان استفاده از کارتن اساسی و مهم میباشد. برای پیچیدن وسایل باید از کارتن های با کیفیت و ضربه گیر استفاده شود.

حمل اثاثیه و اسباب کشی از مبدا به مقصد مورد نظر نکات بسیاری دارد. از جمله این نکات داشتن راننده ماشین با تجربه در sadeghbaresf است. راننده ای که به جاده ها و مسیر رفت و آمد شناخت دارد و در سریع ترین زمان بتواند بار را به مقصد خود برساند. بدین منظور در اسباب کشی منزل در اصفهان راننده باید دارای ویژگی های مشخصی باشد مانند:

 1. دارای تجربه برای حمل اسباب و باربری
 2. تخصص و تجربه در کنترل ماشین های سنگین یا سبک یا نیمه سنگین
 3. راننده باید فرد صبور و مشتری مداری باشد
 4. راننده مسئولیت پذیر و با تعهد باشد
 5. با مسیرهای مختلف، جاده های داخل شهری و بین شهری آشنایی کامل داشته باشد
 6. تسلط به ماشین شرکت حمل اثاثیه اصفهان برای باربری در شهر و خارج از شهر

شکل 5 اسباب کشی در اصفهانو شکل 6 شرکت حمل اثاثیه در اصفهان مشاهده شود.

اسباب کشی در اصفهان

شکل 5 اسباب کشی در اصفهان

شرکت حمل اثاثیه در اصفهان

6.خدمات حمل #اثاثیه و اسباب کشی منزل در اصفهان با sadeghbaresf!

 1. حمل اثاثیه خانه، شرکت، سازمان و…
 2. جابجایی وسایل کوچک و بزرگ مثل لباسشویی و یخچال
 3. جمع آوری و جعبه بندی کامل وسایل با افراد با تجربه و حرفه ای
 4. انتخاب و ارسال ماشین مناسب با راننده های با تجربه برای هر باربری
 5. ارائه خدمات به سراسر استان اصفهان به صورت شبانه روزی
 6. اعطا بیمه نامه برای جلب رضایت و تضمین کار

مجموعه صادق بار اصفهان با چندین سال سابقه درخشان در زمینه جمع آوری و حمل اسباب و اثاثیه منازل، شرکت ها و ادارات، سازمان ها و… از گزینه های معتبر برای حمل وسایل میباشد. شرکت حمل اثاثیه اصفهان صادق بار برای حمل اثاثیه و اسباب دارای ویژگی هایی به شرح زیر است:

 1. حمل و باربری بین شهری و داخل شهری
 2. ارائه خدمات مشاوره در تمام روزهای هفته
 3. بررسی مکان جابجایی وسایل به صورت رایگان قبل از انجام کار
 4. جمع آوری وسایل با استفاده از بهترین تجهیزات
 5. انجام کار توسط افراد با تجربه و حرفه ای
 6. ارائه بیمه نامه جهت جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتری

ماشین مناسب حمل و اسباب کشی اثاثیه منزل در اصفهان کدام است؟

با توجه به نوع اثاثیه و تعداد کارتن های جمع شده باید وسیله ای مناسب برای اسباب کشی منزل انتخاب کنیم.

انواع خودرو و ماشین حمل اثاثیه منزل کدام اند؟

ماشین سبک و کوچک مانند وانت، ماشین نیمه سنگین مانند کامیون و خاو ، ماشین سنگین و بزرگ مانند تریلی

خصوصیات یک راننده خوب برای حمل اثاثیه منزل چیست؟

یک راننده خوب برای حمل اثاثیه منزل دارای چند ویژگی اساسی است. با تجربه، صبور، مسئولیت پذیر و آشنا به ماشین و جاده های داخل شهری و خارج شهری باشد.

6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *