حمل اثاثیه منزل اصفهان sadeghbaresf


حمل اثاثیه منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل اصفهان

موضوع حمل اثاثیه منزل در اصفهان
نویسنده زهرا قضائی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1252 کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

فهرست مطالب:

 1. حمل اثاثیه منزل در اصفهان و #شرکت های باربری و اسباب کشی!

2.حمل اثاثیه منزل و نکات و روش های جلوگیری از افزایش هزینه!

3.حمل اثاثیه منزل با آسانسور های #باربری و آسانسورهای معمولی!

4.حمل #اسباب و اثاثیه به صورت درون شهری و برون شهری!

5.سایر *نکات لازم در حین انجام حمل اثاثیه منزل در شهر اصفهان!

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در شهر اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل  sadeghbaresf

تصویر 3 صادق بار

1. حمل اثاثیه منزل در اصفهان و #شرکت های باربری و اسباب کشی!

امروزه اسباب کشی منزل یکی از چالش های زمان بر مردم است. دغدغه جعبه بندی و حمل صحیح اثاثیه در حین اسباب کشی ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده. به این دلیل که اگر تمام اسباب به موقع و به خوبی جعبه بندی و حمل نشوند مشکلات زیادی به وجود می آید. این مشکلات باعث اتلاف وقت و افزایش هزینه نیز میشود. برای حل این مشکل ما به سراغ افرادی میرویم که تجربه و مهارت انجام تمام مراحل اسباب کشی را دارند. شرکت باربری صادق بار اصفهان با تجربه تمام مراحل اسباب کشی را اصولی و ایمن انجام میدهند. در حین انجام اسباب کشی بسیار مهم است که وسایل شکستنی و حساس و وسایل بزرگ و سنگین بدون آسیب جابجا شوند. شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان با رعایت ایمنی و امانت داری این نگرانی را برای شما رفع میکند.

کارگر حرفه‌ای برای اسباب کشي: یک نیروی کار حرفه ای در حمل اثاثیه منزل اصفهان باید دارای چند ویژگی مهم باشد. اول اینکه دارای استقامت بدنی بالایی باشد. استقامت بالا برای حمل اسباب و وسایل سنگین و نیمه سنگین ضروری است. دومین مشخصه آشنایی با روش های درست حمل و جابه جایی وسایل است. بدین ترتیب که بدون برخورد با دیوار و اجسام در مسیر جابه جایی، وسایل را راحت و بدون خسارت حمل کنند. اگر برای حمل وسایل سنگین از نیروی حرفه ای استفاده نشود اتلاف وقت و احتمال ناتمام ماندن کار به وجود می آید. برای مشاهده تصاویر به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان و شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان مراجعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان
حمل اثاثیه منزل اصفهان sadeghbaresf

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

2.حمل اثاثیه منزل در اصفهان و نکات و روش های جلوگیری از افزایش هزینه!

برای داشتن اثاث کشی کم دردسر میتوانید موارد زیر که برگرفته از تجارب sadeghbaresf است را انجام دهید:

 1. ابتدا از کارهایی که باید انجام شود لیست تهیه کنید.
 2. چند روزی قبل از رسیدن موعد اسباب کشی وسایل و اثاثیه خود را خوب بسته بندی کنید. این کار باعث کاهش تنش و استرس حین اسباب کشی میشود.
 3. برای بسته بندی از لوازم مناسب آن مانند کارتن کوچک و بزرگ، پلاستیک حبابدار یا بابلی و چسب پهن استفاده کنید. برای بسته بندی وسایل شیشه ای از روزنامه و پلاستیک حبابدار و یا لباس پشمی برای ضد ضربه کردن آن ها استفاده کنید.
 4. در حمل اثاثیه منزل اصفهان کارتن ها و جعبه های سنگین را با طنابی محکم بپیچید تا از باز نشدن انها اطمینان حاصل شود.
 5. میتوان یکسری از وسایل سبک و نسبتا سبک مانند وسایل تزئینی و شکستی را با اسانسور معمولی ساختمان جابه جا کرد. در حمل اثاثیه منزل اصفهان از اسانسور مخصوص باربری هم برای حمل وسایل بزرگ و سنگین کنید.
 6. روی هر کارتن اسم مجموعه آن وسایل را نوشته تا در هنگام چیدمان مجدد دچار سردرگمی نشوید.
 7. وسایلی که در ساخت آن ا از پارچه استفاده شده مانند مبل را با پلاستیک و سلفون پوشش دهید. این کار از کثیف شدنشان حین اسباب کشی جلوگیری میکند.
 8. وسایل را بر اساس سنگین یا سبک بودن و شکستنی بودن در دسته های جداگانه فرار دهید. این کار باعث میشود کارگران صادق بار اصفهان حین جابه جایی وسایل بیشتر محطاط باشند.
 9. جواهرات و وسایل کوچک و ارزشمند را جدا بسته بندی کنید و با خود با ماشین سواری حمل کنید. حمل آن با وسایل بزرگ دیگر احتمال گم شدن آنها را زیاد میکند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان
حمل اثاثیه منزل اصفهان sadeghbaresf

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان

3.حمل اثاثیه منزل اصفهان با آسانسور های #باربری و آسانسورهای معمولی!

همانطور که می‌دانید، استفاده از آسانسور در اثاث کشی بسیار راحت‌تر از راه پله است و مسلما هزینه کمتری دارد. عبور از راه پله، علاوه بر افزایش مدت زمان، تعداد کارگران باربری را افزایش می‌دهد و نیاز به محافظت بیشتری از اثاث خانه دارد. فراموش نکنید قبل از جابه‌جایی این موضوع را به اطلاع مدیران ساختمان در مبدا و مقصد برسانید و موارد اینچنینی را هماهنگ کنید.  یکی از راه های کاهش هزینه باربری در حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده از اسانسور برای جابه جایی وسایل میباشد. اگر ساختمان دارای اسانسور باربری باشد کار بسیار راحت تر خواهد بود.

4.حمل #اسباب و اثاثیه به صورت درون شهری و برون شهری!

یک سرویس اسباب کشی خوب دارای سه ویژگی اساسی میباشد. اول ایمنی، دوم دقت و احتیاط و سوم سرعت عمل بالا میباشد. این مجموعه با علاوه بر تجربه، رضایت بالای مشتریان را دارا میباشد. از مهم ترین و اساسی ترین نکات در ارائه بهترین خدمات حمل اثاثیه منزل اصفهان اطمینان از بسته بندی صحیح وسایل میباشد. برای این کار کارگران مجموعه در هنگام چیدن وسایل در ماشین باربری، از ضربه گیر استفاده میکنند. گذاشتن ضربه گیر از افتادن وسایل و ضربه دیدن آن ها هنگام حمل و نقل جلوگیری میکند. بسته بندی معمولا توسط خود مشتریان انجام میشود پس ضرورت دارد که این بسته ها توسط افراد مجموعه نیز چک شوند. اگر برای بسته بندی وسایل خود تجربه و مهارت کافی ندارید میتوانید از کارگران مجموعه استفاده کنید. در حمل اثاثیه منزل در اصفهان افراد ما با ارائه خدمات حرفه ای بهترین عملکرد در بسته بندی را انجام خواهند داد.

افراد مجموعه sadeghbaresf برای بسته بندی وسایل از بهترین متریال استفاده خواهند کرد. از این متریال میتوان به ضربه گیرها و کارتن هایی با جنس محکم و مقاوم نام برد. برای هر وسیله با هر ابعاد از کارتن هم اندازه آن استفاده میشود. برای اسباب کشی با مسافت زیاد مانند اسباب کشی های برون شهری نیاز به انجام بسته بندی صحیح و اصولی است. با انجام این کار از به وجود امدن آسیب و خسارات در حمل اثاثیه اصفهان احتمالی جلوگیری میشود. برای فهم بیشتر مطلب به شکل 3 صادق بار اصفهان مراجعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان
حمل اثاثیه منزل اصفهان sadeghbaresf

شکل 3 صادق بار اصفهان

5.سایر *نکات لازم در حین انجام حمل اثاثیه منزل در اصفهان!

 1. قبل از اسباب کشی از منزل مورد نظر دیدن کنید و برنامه چیدمان وسایل خود را در ذهن داشته باشید.
 2. از سلامت ابزار برای پیچیدن اطمینان حاصل کنید. مثلا چک کنید کارتن ها پارگی نداشته باشند.
 3. برای حمل تلویزیون یا صفحه مانیتور در صورت در دسترس نداشتن کارتن حمل وسیله، آن ها را با ماشین سواری حمل کند.
 4. از بسته بودن کشوهای میز و درهای کمدها با پیچیدن آنها با چسب های پهن مطمئن شوید.
 5. گوشه های وسایل چوبی و فلزی مانند میزها را با چسب یا پلاستیک حبابدار پوشش دهید.
 6. وسایلتان را قبل از جعبه بندی تمیز کنید. این کار در حمل اثاثیه منزل اصفهان زحمت تمیز کردن خانه بعد از اسباب کشی را کمتر میکند.
 7. روی ریشه های فرش ها چسب بچسبانید و روی فرش را با پارچه بپوشانید. این کار از کثیف شدن فرش جلوگیری میکند.

با رعایت موارد بالا حمل اثاثیه منزل شما راحت و آسان و در سریع ترین زمان انجام خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان چگونه انجام میگیرد؟

امروزه اسباب کشی منزل یکی از چالش های زمان بر مردم است. برای انجام هرچه بهتراین مسئله به افراد با تجربه و توانا نیاز است. در حال حاضر شرکت های باربری اسباب کشی به صورت اصولی و ایمن این کار را انجام میدهند.

در حمل اثاثیه منزل برای بسته بندی وسایل شکستنی از چه ابزاری استفاده میشود؟

برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل شکستنی و حساس باید از متریال مناسبی استفاده کرد. از این متریال میتوان به پلاستیک حباب دار, چسب پهن و پارچه پشمی اشاره کرد.

آیا حمل اثاثیه منزل به صورت برون شهری امکان پذیر است؟

بله حمل اسباب و اثاثیه به وسیله ماشین های مناسب برای مسافت طولانی با رانندگان آشنا به جاده انجام میشود.

3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *